Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (589)
Plakaty na ścianę, mapy Słupska i Piły we wszystkich ośmiu wersjach kolorystycznych dostępnych w naszej pracowni.
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (1)
Świdnica w wersji standard w czterech liniach kolorystycznych. Doskonała jakość druku, pakowanie 100% recykling. Tania wysyłka.
Posted by        Aktualności     1 Komentarzy     Odsłon (477)
Mapa Italii z roku 1794 była kolejnym wyzwaniem w naszej pracowni. Mapa przeszła gruntowny retusz cyfrowy, jednak bez niszczenia jej historycznego charakteru. Usunięte zostały jedynie plamy, zadrapania, ubytki papieru. Wyrównane zostały krawędzie mapy. Dzięki temu powstał piękny plakat o świeżych kolorach i jasnym tle. Dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Czy to jako plakat do korytarza, salonu, pokoju, kuchni czy młodego podróżnika.
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (173)
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy plakaty na ścianę ze znakami zodiaku, które personalizujemy według Twoich oczekiwań. To dzięki nim Twoje pomieszczenie przejdzie metamorfoze i nabierze oryginalności. Znaki zodiaku zostały stworzone w trzech wariantach kolorystycznych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dostępna jest: -wersja black ( biały układ gwiezdny na czarnym kole) -wersja pink ( biały układ gwiezdny na różowo - fiolet
Posted by        Aktualności     0 Komentarzy     Odsłon (279)
Plakaty oparte o stare mapy, to dobry i zawsze "bezpieczny" pomysł jeżeli chodzi o dekorowanie wnętrz. Stara mapa pasuje zarówno do korytarza, czy hallu, jak i pokoju dziennego czy pokoju nastolatka. Mapy po rekonstrukcji w naszej pracowni to dopracowany produkt jeżeli chodzi o kolorystykę i jakość wydruku.