O NAS

O NAS

Witajcie:)

Jeżeli szukacie plakatów na ścianęmap, fotografii, rękodzieła, designu... to nasza historia:

Działamy na rynku designu i reklamy od 2013 roku, kiedy to po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi podjęliśmy działania w tym kierunku. Nie jest to kierunek łatwy, tym bardziej dlatego, że ciągle nie jest to rynek jakościowy tylko cenowy. I my też daliśmy się wciągnąć w ten cenowy wir. Tworzyliśmy dużo i jak najtaniej… za dużo.
Staliśmy się rzemieślnikami, a nie kreatorami. Doszło do tego, że wypalaliśmy nadruk na dwóch paletach(!) kubków ceramicznych tygodniowo, zarywając noce i konfliktując się między sobą. Kiedyś trzeba było powiedzieć „Stop”. I tak własnie się stało, dostrzegając, że tkwiliśmy w tym za długo. Ale to na błędach człowiek się uczy. Zostaliśmy przy stałych, sprawdzonych reklamowych klientach, ale dla Nich działaliśmy (i nadal działamy) niejako „w tle”.
Od końca 2016 roku zmieniliśmy siebie i nasz profil. Działalność nasza przekształciła się w pracownię i znowu na pierwszym miejscu znalazła się kreacja. Z zamiłowania do podróży i poznawania nowych przestrzeni, powstał design w postaci plakatów do wnętrz, odnoszących się do konkretnych miejsc na świecie. Czy to w postaci współczesnych map, czy to w postaci współrzędnych, czy usytuowania konkretnych budynków, firm, stadionów.
Zawsze mieliśmy bzika na punkcie retuszu cyfrowego starych skanów. Stąd cyfrowa renowacja starych map i rycin, które nabierają dawnej świetności nie tracąc walorów historycznych i równie pięknie jak kiedyś wyglądają wydrukowane, oprawione, uświetniając klasyczne i nowoczesne wnętrza. Tak powstała i działa – mapfabryka.pl (tak, to nasze dziecko).
Jednak rozwój to nasze drugie Ja, chcemy więcej, szerzej, ciekawiej doznawać i przekazwywać nasze pomysły. Stąd wychodzimy poza plakaty-mapy, przedstawiając Wam COMDECO.
Zapraszamy Was razem z nami, do świata nietuzinkowych miejsc, pomysłów, plakatów, fotografii, rękodzieła, designu.
Zapraszamy do sklepu pracowni.
Czujcie się u nas dobrze.

Zostaw odpowiedź